Az elkúrt faszverés


– A feleségemmel, akkor még a menyasszonyom volt, sokat utaztunk együtt. Beült mellém a furgonba és elkísért. Szerette, amikor a kezemet a combjára tettem, sokszor indulástól megérkezésig itt tartottam. Mások a sebváltóra teszik, netán a kézifékre… Hogy annak mi értelme van?... Én a combjára. Néha megsimogattam a punciját, persze csak ruhán keresztül, ilyenkor felnevetett. Élvezetes kis utak voltak, és egészen hozzászoktam, hogy csak az egyik kezem van a kormányon. Egy alkalommal, még közvetlenül indulás után… teljesen kiment a fejemből, meg ugye a megszokás hatalma: áttettem a kezem a szomszéd ülésre. Amikor már belemarkoltam a combjába, akkor döbbentem csak rá, hogy a róla elnevezett ülésen… az anyósom ül! Az anyós, akit el kellett vinnem valahová! Fogtam a combját, ő pedig meg sem mukkant… – Ezt a történetet Dezső mindenkinek elmeséli, és akár igaz, akár nem, a sztori osztatlan sikert arat.
Az évek során a furgon személykocsira cserélődött. A felesége elmaradt útitársnak lenni – s bár szívesen rajta tartotta volna Dezsőn a szemét –, lekötötték az otthoni teendői. Viszont kolléganők váltakoztak az anyósülésen, stopposokat is felvett, így alkalma nyílott újra és újra előadni az egyéni stílusú vezetésének kalandos történetét. A mese minden alkalommal úgy ért véget, hogy Dezső keze átkerült az anyósülésen tartózkodó, nőnemű lény combjára.
– Akkor is működve a megszokásod, ha egy pasi ülne melletted? – Hosszú évek óta ez volt a legerélyesebb apelláta a manőverre, ha ugyan ezt tiltakozásnak lehet venni.
A kéz persze maradt a helyén, és röpke 1-2 kilométer után megindult felfelé.

*
Dezső balkézzel vezetett – ami a kormányzást illeti –, de mindenki tudhatja, hogy a kormányzás csak egy apró részeleme a vezetésnek, úgyhogy elegendő hozzá az egyik kéz. A másiknak közben egyéb feladatai vannak, például az anyósülésen ülő nő lába közt a lehető legmélyebbre hatolni.
– Meglepődnél, ha egyszer valaki a te combodat kezdené el simogatni vezetés közben! – mosolygott a harminchoz közelítő, pufók arcú, ám karcsú nő.
– Engem nem lehet megzavarni a koncentrálásban!
– Szóval nem szeretnéd?
– Nem úgy értettem… Engem nem zavar a vezetésben, sőt még éberebbé és még frissebbé tesz, kvázi csak előnyömre szolgál. Próbáld csak ki!
– Haha! De nem mindenki balkezes, hogy feltűnés nélkül odanyúlkáljon… Ha meg jobbal akar tapizni, akkor feléd kell fordulnia, és minden szembejövő kocsiban tudni fogják, hogy mit csinál.
– Várjál… ezt nem igazán értem… – Dezső lázasan ismételgette magában a duzzadt női ajkakról elhangzó szavakat: Melyikbe kellene belekötni, hogy sor kerüljön gyakorlati bemutatóra? – Te jobbkezes vagy?
– Dehogy! – kacagott a kolléganő.
– Már teljesen elkezdtem aggódni…
– Haha! – Dezső felé fordult: – Nézd csak, ha jobbal foglak meg, ahhoz így kell helyezkedni! – A térdére tette a kezét. – De ha ballal… – Kényelmesen visszaült.
– Nos? Hol az a bal?
– Most fogjam meg a térded megint?
– Ne a térdem!… – Időközben Dezső jobbja nadrágon és bugyin keresztül masszírozta azt a területet, amit elért, egy kicsit sikerült még utasa alá is bejutni.
A nő elcsendesedett, majd a matató kar alatt átnyúlva, megérintette a férfi nadrágjának cipzárrészét közvetlenül a fallosz felett, aztán megpihentette a kezét valahol a zseb tájékán.
Több éve dolgoztak már ugyanannál a cégnél, ismerték is egymást, ám valahogy most először nyílt alkalom közös kiszállásra. Erika, a kollégáját kedélyes, nyitott férfinek tartotta, s nem sokat adott a szóbeszédre, vagy a női pletykákra. Jóleső izgalommal készült az útra, biztos volt benne, hogy sokat fognak nevetni, csak arra nem számított, hogy Dezső keze ilyen hamar eljut a kritikus pontig. Magának is félve vallotta be, hogy milyen jólesik… – „Jöhettem volna szoknyában!” – Belepirult a gondolatba. Perverz ötletei támadtak, és minden olyan végtelenül természetesnek tűnt a vidám kolléga mellett, még az is, hogy lehúzza a cipzárját.
Egy városon hajtottak keresztül, így Dezső többször elvette a kezét sebességváltáshoz, majd hamar vissza is helyezte. Egy kanyarodás után kettesből váltogatott fentebb, s amikor visszatért a feszes combra, ámulva tapasztalta, hogy meztelen bőrt tapint: Erika a kanyarban térdig lehúzta a saját nadrágját.
– Jaj, micsoda finomságot találtam!
– Őrült vagyok! – sóhajtott a nő.
– Én is örülök. – Dezső érezte, hogy nyomorgó fallosza, amely eddig kétségbeesve, combja mellé szorulva várta a szabadulást, kijutott a friss levegőre.
Egymást fogva, szótlanul értek ki a városból.
Dezső sokat megélt, őszülő halántéka mögött előkerültek az emlékek erdőkről és eldugott utacskákról, s ha kicsit törné a fejét, fel tudná sorolni, kikkel állt meg eddig ezen a tájon…
– Ez az! – kiáltott fel elégedetten, és beletaposva a fékbe, bekanyarodott az erdőbe.
Pár méter után megállt az autó. A férfi tapasztalatból tudta, hogy most nem szabad időt húzni, gondolkodási időt hagyni, hanem azonnal cselekedni kell. Kiszállt az ajtón, és kapkodó vetkőzéssel az ülésre dobálta a ruháit. Megfigyelései szerint gyorsan el kell hagyni a kocsit, mert a szűk és zárt tér érzelgőssé teszi a nőket – esetleg eszükbe juttathatja párjukat, régi szerelmüket, vagy egyszerűen romantikázni akarnak szex helyett –, ezzel szemben az erdő, a szabadtér, a lebukás kockázata csak tovább fokozza a vágyat.
Önelégülten látta, hogy Erika a túloldalon ugyanúgy vetkőzik, s bár a bugyinál megtorpant, az is lekerült. Mindkettejük összes öltözéke a cipő maradt, amikor találkoztak a motorháznál. Dezső, aki alig bírt már magával – amit meredező farka is tanúsított –, a motorháztetőhöz préselte a nőt, és ezer kézzel markolta, simogatta. – „Ennyi elég is lesz a romantikából!” – gondolta, és magabiztosan benyomta volna az ujját a hüvelybe…
– Mutasd csak! – tért észhez Erika, és a tolakodó ujjat kettőjük közé emelte. – Éreztem, sajnos ez van. – A mutatóujj hegye piros volt. – Megjött… De csinálhatjuk azért úgy, hogy neked jó legyen. – Leguggolt a férfi és az autó közé.
Gyémántcseppek csillogtak még, ahol a nap nem érte, a közeli fűszálakon. A férfi vállát reggeli fény simogatta, és különös árnyalatokat csalt a nő hajába. Néhány lépéssel arrébb a felébredt, teljes erőből tomboló országút moraja.
Dezső ösztönösen mozgatta a csípőjét és nézte a piros ajkak között elmerülő falloszát. Érezte, hogy ezernyi tűhegy készülődik jobbról-balról a derekánál és a gerince környékén, kerülgeti a mostanában mind gyakrabban támadó fájdalom. – „Még az hiányozna, hogy éppen most álljon be a derekam!” – gondolta, és ugyanabban a pillanatban üvölteni tudott volna… Aki próbált már fagyott húst eltörni, az el tudja képzelni, milyen érzés lehet egy derékfájás: moccanni nem akar, de minden rost külön-külön parázslik, jégszilánkok szúródnak közéjük, teljes a felfordulás.
Erika csodálkozott, hogy már csak ő mozog – egész felsőteste átvette a ritmust –, furcsállotta a megtorpanást, hiszen még nem árasztotta el a száját a férfi élvezete, de addig nem pillantott fel, amíg, meg nem hallotta a felszisszenésre szelídített kínt.
– A fenébe! – Dezső fegyelmezett arccal, de holt-fehéren állt. Tudta már, mit éreznek a derékban elfűrészelt fák.
– Valamit rosszul csináltam? – kérdezte a nő, sírással küszködve.
– Áh! – legyintett ingerülten a férfi, és ez a mozdulat végigcikázott az egész testében: apró villámokat gerjesztett a derekában, és lemondó-állapotba billentette a falloszát. – Jó lenne valahogy felöltözni…
Hosszadalmas próbálkozások sorozata következett, lehetőleg egyetlen mozdulatot sem téve, míg Erika segítségével visszakerültek a nemrég sebtében ledobált ruhadarabok. Csak a térdét hajlítva beült az ülésnek nevezett tűpárnára, és sóhajtozva. sziszegve nézte, ahogy végül a nő is felöltözött.
– Itt egy panzió a közelben… – nyögte –, tovább nem bírok menni.
– Rendben van, pihensz egy nagyot és kutyabajod!

Erika egy faház kulcsát kapta meg, egészen az ajtóig tudtak hajtani.
A kiszállást a különböző fájdalmak váltakozása jelentette, újabb kínok láncolata pedig az ágyon hason fekve elterülést.
– Fáj – közölte a férfi egyszerűen.
A nő tanácstalanul tördelte a kezét, még az ágy szélére is alig mert leereszkedni.
Az elkövetkező percek óráknak tűntek, és egy óra múlva egyikük sem csodálkozott volna, ha beköszönt az este a faház ablakán. Délelőtt háromnegyed 10 volt. A Dezső derekába szorult kín eltompult, elfáradt, vagy csak erőt gyűjtött az újabb roham előtt.
– Nem érzem – szólalt meg váratlanul a férfi.
– Használt a borogatás?
– Miféle…? – Most érezte csak a meleg vízbe áztatott és a derekán cserélgetett törölközőt. A hála melegsége öntötte el az arcát. – Én csak el voltam foglalva magammal, te meg ápoltál… köszönöm!
– Meg bírsz mozdulni?
– Muszáj lesz, mégsem teríthet le véglegesen… – De először csak a karját, a fejét mozgatta, majd visszavonhatatlan gurulásba kezdett, amit akkor is be fog fejezni, ha újra indul a támadás. – Megy ez! – rikkantott fel. – Ez még az ápoláshoz tartozik? – kérdezte Erikától, aki a csípő alá lehúzott nadrág és a has fölé gyűrt póló közötti részt simogatta.
– Ha használ, akkor tekintsd annak! – A nő apró keze becsúszott a nadrág övrészénél, és futólag megérintette Dezső péniszét. – Szeretnéd, ha befejezném, amit elkezdtem az erdőben? – Válaszra nem várva, kikapcsolt és kigombolt… Hiába húzgálta és simogatta, a fallosz meg sem moccant, inkább még kisebbre zsugorodott, ha lehetséges. – Fáj még a derekad? – aggodalmaskodott.
– Még egy kicsit… – füllentett Dezső. Kezdte magát olyan kínosan érezni, amihez képest a derékfájás elhanyagolható eseménynek tűnt. – Hány óra lehet?
– Csak nem akarsz indulni?
– Túl sok volt a pihenő. Mit gondolnak, hol lehetünk?
– Nem a munka a legfontosabb! Tudnál vezetni ilyen állapotban?
A férfi mérlegelt: Nem mondhatja, hogy már semmi baja sincs, mert akkor a férfiassága szenved csorbát.
– Nem vészes! Ennél egy fogfájás keményebb lenne!
Erika hümmögött és vállat vonogatott, de fizettek a recepción, és beültek a kocsiba. Útközben többször megsimogatta balkézzel Dezső péniszét, csak úgy, nadrágon keresztül, mintha beteg lenne. Sajnálta, hogy a vidámnak tervezett kiküldetés így alakult, hiszen ő mindent megtett volna a kolléga kedvéért.


Szextörténet ajánló:


A durva szex


Mielőtt belekezdek a sztoriba, röviden összefoglalom hogy is kezdődött minden! Eljárok egy nőhöz szexleni! Ő 33 én 30! Elvált, 1 gyerekkel! Korábban csak felszínes ismerős viszonyban voltunk nagyon ritkán beszéltünk! Mikor megtudtam hogy válnak, puszta jóindulatból, kíváncsiságból írtam neki! Később aztán felkerült pár depresszióűző csinos fotó róla az adatlapra! Nekem se kellett több beindult a f....

A haverom édesanyja


Az egész sztori ott kezdődik,hogy egy nyáron egyik haveromhoz végre eltudtam ugrani csak egy kicsit pihizni,kiszakadni a családi körből egy pár napra.
Akkor voltam ott náluk először,ezért örültem is az alkalomnak,végre megismerkedhetek az anyukájával(elvált),a tesóival,stb...
Leugrott értem kocsival,(szomszéd városban laktam)majd feléjük vettük az irányt.
Jót dumáltunk szokáso....

A közös kis kurva


Amit rólam tudni kell, hogy Ricsinek hívnak, jelenleg 21 éves vagyok, az eset 3 éve történt. Akkoriban már elkezdtem kondiba járni, de sosem voltam nagy darab 180 cm-hez a 75-80 kg még soványnak is mondható.

Az iskolánkba elég sok lány járt, de a legtöbb már akkor is ribi volt és tette magát. És pont ez az amiért nekem és pár osztálytársamnak a figyelmét nem keltették úgy fel mint....

Buja éjszaka


14 évesen fiú létemre erotikus álmok voltak azok, amik gyakrabban előjöttek nekem, de nem bántam. Hiszen olyas valakiről álmodtam, amit akkor sem fogok feledni, ha öreg leszek.
Az egyik szombat este, pontosan 21 órakor este felkeltem, hogy egy pohár vizet vigyek be a szobámba, magamnak.
A sötétség, amiben lépkedni kezdtem előre lassan, hogy ne verjek le semmit, vagy ne menjek neki va....

Perverz szexuális élményeim


Még alig múltam 18 éves amikor a szüleim megengedték,hogy a barátnőmnél aludjak. Még 16 éves voltam amikor az egyik kiránduláson a barátnőm benyúlt a mellemhez kiszabadította és elkezdte szopogatni. Bár jól esett, de megkérdeztem miért csinálta ezt. Mondta,hogy a nővérével rendszeresen csinálják ezt és az öccse farkát is be szokta kapni és szívogatja. A nővére vezette be ezekbe a dolgokba. Mikor e....

Úgy megbaszom a szűk picsádat, csak úgy csattog majd


Amikor bemutatták, az arca fogott meg. Vörös haj, zöld szem, harmonikus vonások. Teljesen lenyűgözött. A kedves mosoly, a nőies hang, az érdeklődő tekintet. Húúú…!
Úgy elvarázsolt az arca, hogy ha egy perccel később megkérdezik, milyen volt az alakja, fogalmam sem lett volna. Talán még annyi maradt meg bennem, hogy az átlagnál alacsonyabb.
Aztán néhány hétig nem láttam, de a hónap vé....







Szextörténet címkék

nyaralás any | combon | megvert | seggbebaszás | vár |
Az oldalra beküldött szextörténetek, erotikus, és pornográf történetek a felhasználóktól származnak, ezért a szolgáltató felelősséget nem vállal! Ha az oldalon jogsértő, vagy egyéb okból kifogásolható történetet, szexuális tartalmú írást találsz, akkor azt jelezd a szerkesztőknek, és eltávolítjuk.