Nemi örömök ismeretlen férfiakkal
Korán reggel ébredtem. Két pasi feküdt mellettem meztelenül. Gyorsan kibújtam az ágyból, és lezuhanyoztam.
A forró víz teljesen felébresztett. Eszembe jutott, hogy a táskámat az egyetemen hagytam, és hogy vissza kell mennem érte. Csak az volt a gond, hogy már vasárnap volt, az egyetemet már biztos bezárták. Mondjuk az épületbe biztos be tudnék jutni, de a professzori szoba már keményebb dió.
Megtöröltem magam, felkaptam valami fehérneműt, egy rövid szoknyát, egy magas nyakú topot, aztán felmarkoltam a kocsi kulcsot, és elindultam.
Útközben vettem valami harapnivalót a Maccas gyorsétteremben, aztán leparkoltam az egyetem előtt. Az épület nyitva volt, és az előtérben sem volt senki. Integettem a biztonsági kamerának, aztán felszaladtam a lépcsőn az emeletre, ahol szombaton Hoyle professzorral dugtam, hogy feltornázzam a jegyeimet. Sajnos az emeleti folyosó ajtaja be volt csukva. De láttam, hogy a professzori szoba ajtaja tárva-nyitva áll, szóval csak ezen az átkozott folyosóajtón kellett átjutnom.
"RIASZTÓVAL FELSZERELT AJTÓ", állt az ajtón. "NE HASZNÁLJA A NYITVATARTÁSI IDŐ UTÁN. FORDULJON A BIZTONSÁGI SZOLGÁLATHOZ."
A szoba sarkában még a táskám sarkát is megpillantottam, úgyhogy muszáj volt cselekednem. A biztonsági kamerára néztem, aztán kinyitottam az ajtót. Azt hittem, hogy meg fog szólalni valami sziréna, vagy ilyesmi, de csak a kamera pislákolt egy kicsit. Gyorsan bementem, és felkaptam a táskámat. Mire megfordultam, már három biztonsági őr állt a folyosón.
- Hát ez gyors volt - nevettem, erre elmosolyodtak.
- Már azóta figyeltünk, hogy az épületbe léptél.
- Gyere, ülj le - mondta az egyik. - A nevem Jenő Higgins, ők pedig Jácint és Csaba. Meg tudnád mondani, hogy mit keresel itt?
- Csak a táskámért jöttem. Benne van a cuccom - feleltem ártatlanul.
Csaba nagyot nézett:
- Elnézést, kisasszony, mi is a neved?
- Amy - feleltem, és csinibabásan a hajamba túrtam.
- Nos, Amy, elég szigorú szabályok vonatkoznak a diákokra, akik este jönnek be az egyetemre. Még akár terrorista is lehetnél - mondta Jácint.
- De egy aranyos terrorista - mondtam, és kényelmes terpeszbe raktam a lábaimat, szélesebbre, mint amit egy jól nevelt úrilány megengedhet magának. Láttam, hogy Jenő és Jácint éppen belát a bugyimig. Jenő le is ült velem szemben egy székre, hogy jobban odalásson.
- Miért volt a táskád az egyik professzor irodájában? - kérdezte Jenő mosolyogva. Nyilván sejtette, hogy miért.
- Egy kis szorgalmi feladaton dolgoztunk - mosolyogtam.
- Miféle feladaton? - kérdezte Jácint. Most már neki is leesett. Csaba egy kissé lassabban kapcsolt.
- Hát ilyesfélén - feleltem, és felemeltem a szoknyámat, hogy mindannyian jól lássák a bugyimat.
- Szólj be a központba, hogy egy behatolót keresünk - mondta Jenő.
- Igenis, uram - felelte Csaba.
- Ez az - mormoltam magamban.
Jácint lépett először: kibontotta a nadrágszíját, és kicipzározta a sliccét. Jó nagy, kemény farka volt.
- Hát akkor kezdjük ezzel - mondta Jenő, és ő is vetkőzni kezdett.
Lerúgtam a cipőmet, levettem a bugyimat, és felültem az asztal szélére. Jenőnek nagyon nagy volt a farka. Tényleg nagy. Annyira nagy, hogy még Jácint is elcsodálkozott rajta:
- Basszus, ez hatalmas.
Miközben a három erős, izmos, álló farkú férfi körülvett, várakozva simogattam a puncimat. Levettem magamról a topomat, aztán a szoknyámat is, így már teljesen meztelenül vártam, hogy ezek a farkak kitöltsenek.
Jenőhez mentem, és letérdeltem elé. A szájamba vettem a farkát, és jól benyálaztam. Olyan vastag volt, hogy majdnem szétrepesztette az ajkamat.
Csaba a walkie-talkie-ba beszélt, Jácint pedig a másik oldalra állt. A kezembe fogtam, és húzogatni kezdtem a farkukat. Felváltva szoptam a három férfit, és mindhárom péniszre bőven juttattam a nyálamból. Éreztem, hogy a puncim már nagyon lucskos. Belenyúltam, és a nedveimet rákentem Csaba farkára. Aztán meg lenyaltam róla.
A srácok az ingüket is levették, úgyhogy most már mind meztelenek voltunk. Már nagyon kellett nekem egy fasz a puncimba, úgyhogy felálltam, és az asztalra feküdtem. Készen álltam. Széttártam a lábaimat, és Jenő odalépett hozzám, de Csaba leállította:
- Mielőtt belényomnád azt a hatalmas rudad, hadd basszuk meg mi.
- Jól van - mondta Jenő.
Csaba könnyedén a forró kis puncikámba nyomta a farkát. Jácint szopni kezdte a melleimet, Jenő pedig a fejemhez áltt, hogy megint szopogassam. Csaba nagyon ismerte a dörgést, miközben keményen baszott, a csiklómat is simogatta. Egy farok a számban volt, egy száj a mellemet szopta, egy farok a puncimban tombolt, egy kéz pedig a csiklómat simogatta, úgyhogy el is élveztem. Méghozzá jó nagyot. Ki kellett engednem a számból Jenő farkát, és Csaba kezét is el kellett húznom magamról, az orgazmus vad hullámokban söpört végig a testemen. Még majdnem el is pisiltem magamat. Jácint felugrott az asztalra, és felkínálta nekem a farkát, úgyhogy miközben Csaba vidáman baszott, két faszt is szophattam egyszerre.
Csaba hirtelen kihátrált belőlem, és a csiklómat kezdte szopni. Kibaszott jó érzés volt! Mindenhol ott folydogált a nedvem, ő meg örömmel szívta fel.
Jácint odaállt, Csaba meg vette a lapot, és átengedte neki a helyét. Jácintnak jó hosszú, vékony farka volt, messzebbre ért vele, mint Csaba. Éreztem, ahogy teljesen kitölt.
Jenő szopni kezdte a mellemet, Csaba meg a számba nyomta a farkát. Nagyon finoman keveredett rajta a saját elő nedve, és a puncim íze.
- Basszus, ez nagyon jó kis bige - mondta Jácint, és begyorsított.
- Én is hadd basszam meg - mondta Jenő.
Jácint hátralépett, Jenő átvette a helyét. Hatalmas, huszonöt centis farkát a puncimhoz illesztette, és végighúzta a csiklómon. Aztán lassan, nagyon lassan kitöltötte vele a puncimat. Ez volt életem legnagyobb pénisze. Egy másik világban éreztem magam.
Csaba simogatni kezdte a csiklómat, közben Jenő keményen hozzálátott. Teljesen szétterpesztettem a lábaimat, Jácint pedig még meg is fogta a bal bokámat, hogy segítsen. Belekapaszkodtam a két oldalamon álló két faszba, Jenő pedig egyre élénkebbé vált. Csaba és Jácint nagyon rákaptak a melleimre vadul szopták őket, én meg megint egy hatalmasat élveztem.
Jenő kihúzta a farkát. Nagyon furcsa volt, ahogy a puncim megint visszaszűkült.
Pózt akartam váltani, finoman ellöktem Jenőt. Meg akartam lovagolni azt a hatalmas farkát.
- Feküdj le - mondtam neki. A pasi nem is habozott, lefeküdt a ruháira a szőnyegen, én meg a hatalmas szerszáma fölé guggoltam. Jól benyálaztam a makkját, aztán lassan a puncimba fogadtam. Teljesen kitöltött. Jácint és Csaba odajött hozzánk, én meg persze nem tudtam ellenállni a kísértésnek, és szopni kezdtem a farkukat. Közben jól meg is vizsgáltam őket, és úgy döntöttem, hogy Jácint péniszét fogom a másik lyukamba engedni. Jól benyálaztam, és a pasasra parancsoltam:
- Baszd meg a seggem!
Hát ettől majdnem ott helyben elélvezett. Nagy nehezen úrrá lett magán, gyorsan megkerült, és a seggemhez illesztette a farkát. Egy kicsit még a combomhoz is hozzádörgölte, hogy az odacsorgó puncilé is rákerüljön, aztán mikor Jenő egy kicsit leállt, Jácint határozottan a popsimba csúszott. Hihetetlenül jó érzés volt, ahogy a két fasz kitöltötte a testem. Felváltva kezdték baszni a fenekemet és a puncimat, és mikor Csaba elém tartotta a farkát, bekaptam, és mélyen a számba engedtem. Jenő kezdett nagyokat nyögni, éreztem, hogy már nem bírja sokáig, és hagytam is, hogy elélvezzen. Tudtam, hogy ha teletölti spermával a puncimat, majd újra elélvezek.
Csaba farka nagyon keményen ágaskodott, sőt, a golyói is összehúzódtak, úgyhogy egy nagy adag finom sperma reményében jó nagyra tátottam a számat. Nem is okozott csalódást, egy hatalmas, erős sugár repült a farkából a számba. Forró sperma csapódott az arcomra, én meg próbáltam mind lenyelni. Jenő következett alattam, teleengedte a puncimat jó forró gecijével. Ettől én is teljesen extázisba kerültem, úgyhogy akkorát élveztem, mint még soha.
Jácint kihúzta belőlem a farkát, és én is feltápászkodtam Jenőről. Jó nagy adag sperma folyt rólam a padlóra. Lerogytam, és Jácint farkát kezdtem húzogatni. Az arcomat még mindig sperma lepte, a csöpögő puncim meg valósággal tátongott, ez a látvány pedig nagyon tetszhetett Jácintnak, mert nemsokára finom kis spermaadagot engedett az arcomra és a mellemre.
Miután az utolsó cseppet is kisajtoltam a manus farkából, felálltam, és a falitükörhöz mentem. Teljesen lucskos voltam. Az arcomat, a mellemet belepte a sperma. A három férfi végignézte, ahogy a kagylónál lemosom az arcom, a fenekem és a puncim.
- Ennyi elég volt, srácok? - kérdeztem tőlük. - Ugye ezentúl figyelni fogjátok, hogy mikor jövök megint az egyetemre?
- Az biztos - felelte Jenő.
Felvettem a ruhámat, erre ők is öltözködni kezdtek. Kimentek a szobából, én meg összegyűjtöttem a cuccomat, és én is elmentem. Még láttam, ahogy a biztonságiak irodájához mennek, gondolom, épp a történteken csámcsogtak. Az volt a legviccesebb a dologban, hogy én még kívántam volna egy kis akciót. Igazi szexfüggő vagyok: ha már belekezdtem, nehéz leállni.
Beküldő : pötty nikolett pötty
Szextörténet ajánló:
A nejem fiatal fiúkkal
A nejem fiatal fiúkkal
Még fiatal házas voltam amikor megfigyeltem,hogy a két fiatal öcsém az egyik 16 a másik 15 évesek és folyton leselkednek amikor a feleségem fürdik és ilyenkor simogatják a farkukat.
Az egyik alkalommal meglestem a két srácot és amikor észrevettek már nem volt idejük eltenni a szerszámukat. Ne szégyelljétek magatokat ez természetes dolog és meg....
A szomszéd néni
Helga néni női ruhába öltöztetett, megalázott, majd a számba pisilt. Ezt a történetet osztom meg veletek.
Helga néni nemrég költözött a szomszédunkba, és én rögtön felfigyeltem érett, negyven körüli szépségére. Rövidre vágott szőkés haja volt, merészen öltözködött, és mindig rám mosolygott, ha a lépcsőházban "csókólomot" köszöntem neki.
Egy hétfő délelőtt, mikor n....
Első szex egy transzexuálissal
Évek óta fantáziáltam a dologgal, hogy egy transzexuális lánnyal kipróbáljam milyen a szex. Az történet elején leszögezném, hogy nem vagyok meleg és a hajlamaimat is megfelelőnek érzem. Lehet a kíváncsiság hajtott... Nagyon régóta szeretek női ruhákat felvenni, néha kisminkelni magam és így kényesztetni magam itthon. Egy ideje felismertem, hogy a fenekem óriási örömöket rejteget. Így beszereztem i....
A kegyelemdöfés
Gábor már-már túltette magát Krisztin, de az élete sok mindenben változott… Éppen az ágyán feküdt, amikor megszólalt a telefonja.
- Tessék? Kérdezte kicsit fáradtan.
- Szia! Itt Kriszti! - Gábort ez a néhány szó hidegzuhanyként érte. Ez a hang egykori egyetlen szerelmének a hangja volt. Ahogy ez tudatosult benne, gyenge remegés öntötte el a hasát, és az összes zsigerét.
- Szia....
Rendõrökkel dugott a nõm szex
Rendõrökkel dugott a nõm szex
Már több mint negyven éve élek ugyanazzal a feleséggel akit még elvettem feleségül. Igaz az elsõ években többször el akartam válni,de aztán vagy én vagy õ mindig meggondoltuk magunkat. Sokszor megcsaltuk egymást és sok esetben jólesett látni ahogy szopja az idege farkakat vagy,hogy milyen élvezettel kefél fiatal srácokkal akiket õ csinált férfiakká.
....
Szex anyával, az őrület folytadik
Miután hazatértünk krétai nyaralásunkról, igyekeztünk normálisan folytatni kissé kisiklott életünket. Megbeszélésünk szerint, teljesen véget vetettünk annak a fajta kapcsolatnak ami Krétán alakult ki közöttünk. Én rendesen éreztem, hogy ég az arcom, mikor egy közös vacsinál apa egyszercsak szó szerint felszólított egy rövid élménybeszámolóra. Komótosan megtöröltem a számat, ittam egy korty vizet, ....